Hledat BG Point

Má smysl dekarbonizace, když mám hodně najetých km?

Má smysl dekarbonizace, když mám hodně najetých km?

Kategorie: Dekarbonizace obecně a bezpečnost aplikace

Smysl to určitě má. Pokud nemáte nyní vysokou spotřebu motorového oleje, tak klasická BG dekarbonizace nebude problém (BG 109+112+245). Karbon v motoru nic neutěsňuje a jeho hromadění způsobuje veliké opotřebení motoru. Takže jeho odstranění je vždy žádoucí. Ano, v některých případech může u opotřebovaných motorů dojít ke zvýšení spotřeby oleje tím, že se uvolní pístní kroužky, ale zase nebudou “obrábět” stěnu válce. Překroužkování je mnohokrát levnější než výměna válců. Dá se použít i přípravek na snížení spotřeby oleje BG 107, ale jen v případě, že se zvýší spotřeba oleje. Na vstřikovače použijte přípravky BG 245 nebo lépe BG PD15.

Související produkty

BG 6575 KIT kompletní dekarbonizace (fólie)

Dekarbonizace

Ekonomické balení ve fólii. Profesionální KIT kompletní dekarbonizace naftových motorů

3 snadné kroky

Zobrazit více

BG 6577 KIT kompletní dekarbonizace (fólie)

Dekarbonizace

Ekonomické balení ve fólii. Profesionální KIT na kompletní dekarbonizaci benzínových motorů.

3 snadné kroky

Zobrazit více