Hledat BG Point

I.O.B., spol. s r.o. - Síla v kapce

Společnost I.O.B., spol. s r.o. je stabilní, ryze česká obchodní společnost, která na českém trhu působí již více jak 25 let.

Naší vizí je být uznávaným dodavatelem špičkových olejů a maziv, speciálních kapalin i dalších výrobků a s tím souvisejících služeb.

Zajímáme se o nejnovější hi-tech produkty z oblasti tribotechniky a chemie, abychom svým zákazníkům mohli poskytnout excelentní výkon jejich zařízení i bezpečnost v těch nejnáročnějších provozních aplikacích.

Nezaměřujeme se na klasickou velkoobchodní distribuci více značek, ale jsme jediným autorizovaným distributorem značek BG Products Inc. (výrobky pro profesionální údržbu vozidel) a Petro-Canada (oleje a maziva) pro český i slovenský trh. Touto úzkou vazbou dokážeme profesionálně a velmi přesně navrhnout vhodný produkt a monitorovat jeho výkon.

Naším cílem je nabízet kromě špičkových výrobků také stoprocentní služby našim zákazníkům. Velkou část našeho sortimentu máme skladem k okamžitému odběru, dopravu zboží od určitého množství zajišťujeme zdarma a naší velkou předností je odborné zázemí. Pro své zákazníky pořádáme pravidelná školení a veškeré výrobky jsme schopni našim zákazníkům názorně předvést v našem novém sídle v Klíčanech.

Věříme, že v rámci spolupráce zákazníci oceňují naši pružnost, vstřícnost i lidský přístup.